Hlavní strana End User Support

End User Support

Poslat žádost

Služba uživatelské podpory ServiceDesk umožní vyhnout se velkým finančním investicím do nákupu softwaru a vybavení. Toto řešení sníží prostoje IT systémů a zdroje IT oddělení mohou být namířeny spíše na strategické otázky, než na konzultace s uživateli po telefonu. Služba podpory uživatelů zajistí vyřešení všech incidentů podle podmínek servisní smlouvy.

Samoobslužný portál

Společnosti, které poskytují různé služby, musejí se svými zákazníky vytvořit ladící a bezchybně fungující komunikační kanál. Samoobslužný portál je výkonným nástrojem pro zlepšení uživatelského dojmu a optimalizaci nákladů.

Specialisté HIT Solutions vytvoří samoobslužný portál pro nepřetržitý přístup k podnikovým službám. Takové řešení lze využít nejen pro zákaznický servis, ale také pro organizaci komunikace s interními spotřebiteli a partnery.

Vzdělávací portál

Hlavním zdrojem vašeho podnikání – kvalifikovaný personál. Nabízíme efektivní řešení pro správu školení zaměstnanců.

Portál školení vám umožní vytvářet vzdělávací programy, cykly a skupiny a řídit a analyzovat proces školení. Jsme si jisti, že zvýšením kompetencí vašich zaměstnanců vytvoříte profesionální tým, který zvládne všechny výzvy, kterým může vaše firma čelit.

Podpora koncových uživatelů (ServiceDesk)

Organizace Service Desk umožňuje příjem a zpracování konkrétních servisních událostí, které přicházejí ve formátu uživatelských požadavků. Toto je jediné kontaktní místo mezi uživatelem a společností poskytující služby. Správně uspořádaná a uživatelsky přívětivá služba ServiceDesk se postará o všechny problémy a požadavky uživatelů.

Služba uživatelské podpory ServiceDesk umožňuje:

  • přijímat a registrovat požadavky zákazníků;
  • řešení incidentů pomocí vzdáleného správce;
  • poskytovat technické konzultace telefonicky a e-mailem;
  • provádět plánovanou údržbu IT systémů;
  • sledovat výkon hardwaru serveru a dalších pracovních stanic organizace;
  • přijímat a analyzovat zprávy a statistické informace.