Hlavní strana Pořizování HW & SW

Pořizování
HW & SW

Poslat žádost

Nabízíme komplexní servis pro výběr a dodávku zařízení a softwaru, od komponent serveru po spotřební materiál. S HIT Solutions budete mít plnou důvěru ve výkon a spolehlivost IT vybavení a že splní vaše obchodní cíle.

Tři principy řešení HIT při budování IT infrastruktury:

Na trhu výpočetní techniky, síťových a serverových zařízení jsou prezentovány stovky možností pro soukromé použití a podnikání.

Centralizovaná dodávka zařízení je spolehlivá, pohodlná a výhodná. Specialisté HIT Solutions vyberou veškerá potřebná zařízení pro vaši kancelář nebo výrobní podnik, nakonfigurují a integrují se do stávající infrastruktury.

1

Mono-vendor

Vyvinuli jsme návrhy balíčků založené na myšlence sjednocení podnikového standardu. Zařízení dodáváme pouze od spolehlivých, důvěryhodných dodavatelů, světových lídrů.

1

Úspornost

Velkoobchodní nákup standardizovaného kancelářského vybavení může výrazně snížit náklady zákazníka na modernizaci / otevření podniku.

1

Účinnost

Díky dlouhým a navázaným vztahům s dodavateli a logistice, dodávka zařízení nikdy nezabere moc času. Můžete si být jisti, že zařízení dorazí včas.


Specialisté společnosti HIT Solutіons pro vás vyberou nejlepší cenová a kvalitní řešení se zaměřením na konkrétní cíle a potřeby podnikání. Nainstalují počítače, softwarové licence, serverové a síťové vybavení a poté spustí a nakonfigurují veškerá zařízení a systémy.

Spolupracujeme se společnostmi různých velikostí a obchodních odvětví po celém světě. Profesionální tým s rozsáhlými zkušenostmi, specializovanými znalostmi v oblasti IT a moderními přístupy ke službám činí spolupráci s HIT Solutions příjemnou a přínosnou pro každého klienta. Přiveďte IT infrastrukturu vaší společnosti na evropskou úroveň pomocí řešení HIT.

Více informací